LTCI Sceneryde sorun mu var?

Share your freeware scenery, add-on, etc links here ...
WARNING : The airport scenarios, which are available to download from our website, are "free of charge for individual users, for hobby purposes only." In order to earn an income, scenario owners are able to request a usage fee from those who use these scenarios for commercial and educational purposes.

LTCI Sceneryde sorun mu var?

Postby THY3716 » 31 Jan 2010, 23:09

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır mesai yoğunluğum nedeniyle uçuş yapamıyordum. Sky eventine katılıp Van'a uçayım dedim. Mükemmel bir kalkış - uçuş sonrası yine aynı güzellikte ibr iniş yaptım ve aprona girdim. Lakin FFR "LANDED" durumundan çıkmadı. Tekrar motor çalıştırıp yer değiştirdim, motor stop, değişmedi. Bir türlü "at gate" olmadı. Tuğra hocamdan izin alıp başladım apronda tur atmaya, en az 4 farklı yerde durup motor stop ettim ama değişen birşey olmadı. En sonunda da aprondaki direğe çarptık herhalde, building crash olduk. Neden böyle olmuş olabilir?
Lead me, follow me or get out of my way !
THY3716
Administrator

Name: Bahadir ALKES
City: Istanbul
PID: 3716
Vatsim ID: 1097118

Re: LTCI Sceneryde sorun mu var?

Postby EmrE » 31 Jan 2010, 23:19

:lol: Bahadır kaptanım geçmiş olsun, özür dilerim güldüm ama traji komik bir olay gelmiş başınıza, scenery i kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin bir bence çünkü ben LTCI için hiç böyle bir problem yaşamadım yaşayanda duymadım..

Saygılarımla..
Emre AYDIN
CPL/A-06143
FlyTHY, PID3371
Trabzon 1982
EmrE
Junior Member

Name: Emre AYDIN
PID: 3371

Re: LTCI Sceneryde sorun mu var?

Postby THY3365 » 01 Feb 2010, 07:51

Bahadır kaptan geçmiş olsun,
benim de birkaç kez başıma geldi. tahminimce piste yakın bir noktada engine shutdown yapıldığında gerçekleşiyor sanırım. bir de engine shutdowndan önce park frenlerinin set edilmiş olması zorunlu olabilir. ben sorunu daha uzak bir noktaya park ederek çözmüştüm.

iyi uçuşlar
THY3365
Newbie

Name: Osman Başaran
PID: 3365

Return to Scenarios|Links