Help us build up our community on VRoute

General discussions and questions about Turkish Virtual dispatch service or have a flight plan that you would like to share with your fellow sim enthusiasts? Would you like to request a flight plan, or learn how to do your own? Here's the forum for you.

Re: Help us build up our community on VRoute

Postby THY4398 » 07 Aug 2020, 18:48

1451991
Okan ERGÖKNİL
Check Captain
Discord Server Admin
Youtube Editor
Airways Images Editor
Image
THY4398
Rookie

Name: Okan Ergöknil
City: Lefkoşa
PID: 4398
Vatsim ID: 1451991

Postby artuncs » 08 Aug 2020, 01:19

THY4398 wrote:1451991

VRoute'a kayitli olmadiginiz gozuktugu icin ileti yollayamadim. Bunun yerine size email yolladim ve bu email uzerinden VRoute'a kayit olursaniz, otomatik olarak Turkish Virtual'a da dahil olacaksiniz VRoute uzerinden.

Tesekkurler.
Erhan M. Artuc
artuncs
Administrator

Name: Erhan M. ARTUC
City: London
PID: 3578
Vatsim ID: 1087117

Postby artuncs » 24 Apr 2021, 17:57

Turkish Virtual Airlines asks all pilots if they can do us one favour. If you could download Vroute to add all our pilots to our community. This also helps the VA advertise. When you fly online with VATSIM, your airline ICAO will show a website link and info about our VA.

There is a free version or a premium paid version. Vroute is a software package that can help you too. It has lots of routes, fuel planner, and you're able to download your route files for specific aircraft, flight sim, and all vatsim clients. Helping us gain popularity on Vrouteis our gain, but your gain will eventually be able to over you a discounted rate through the airline for the premium version of Vroute.

Image
Erhan M. Artuc
artuncs
Administrator

Postby artuncs » 27 Aug 2021, 14:42

Selamlar, son uc ay icinde aramiza katilmis olan yeni aradaslarima sesleniyorum. Sizlere VRoute uzerinden birer davetiye gonderdim. Eger VRoute kullaniyorsaniz, hatta kullanmiyor dahi olsaniz ve bizi sadece VRoute Community'de diger VA'larin onunde gormek istiyorsaniz, bir kereligine VRoute ucretsiz versionunu indirip, vatsim id ve kisisel bilgilerinizi kullanarak bir hesap acip, ardindan giris yaptiktan sonra onunuzde belirecek olan, sizlere gonderdigim daveti kabul etmeniz dahi bizim icin yeterli olacaktir. Bu sayede VA'mizi daha cok on plana cikartmis ve taninmasina yardim etmis olacaksiniz. Eski uyeligi olanlar ama hala Turkish Virtual Community icine katilmamis olan arkadaslarimiz da bana eger vatsim ID'lerini buradan vermeleri halinde, kendilerine hemen davetiye gondericem.

Bildiginiz gibi Turkish Virtual Yonetimi olarak, hatta gecmis yonetimimizden de gordugumuz sekilde, neredeyse hic reklam yapmayan, kendimizi ne vatsimin forumlarinda ve hatta face gurupunda dahi hic gostermeyen, cesitli sanal olusumlarda dahi yer almayan ama bunun yani sira uyelik islemleri hic bos kalmayan, surekli uye talebi alan ve uye alimlarimizin zorlugu ve sartlarimiz sebebi ile %65 uye adayini bastan, daha kapidan ceviren yada sinavlar nedeni ile basari yakalayamayan uyelerin kayiplarina ragmen, uye sayimiz VA'miza hem yerli hemde yabanci ulkelerden gelen talep oranimiz nedeni ile hic dusmuyor ve istikrarli bir sekilde yinede yukselis kaydediyor.

Israrla VA'mizi VRoute uzerinden desteklemenizi istememde ki sebep, VRoute uzerinden cok fazla uye talebi almamizi sagliyor olusu. Bildiginiz gibi VRoute uzerinden kayitli VA'larin gun boyunca ucus sayisi ve buna bagli olarak ucus istatistigi yer aliyor ve o an diger Va'larin aksine hangi VA'da ucus sayisi yuksek ise, o VA birinci ve gene gelen siraya gore ilk siralarda yer aliyor. Burada en onemli faktorde Va'larin VRoute uzerinde ki uye sayilari ayrica bu ilk siralama icin buyuk onem arz ediyor olusu. Ayrica bu siralama hem kayitli Va'lar hem de bir cok sanal pilot icin onemli cunku eger sanal pilotlar arayis icinde iseler, buradan takiple kendilerininde yer alabilecekleri bir VA secebiliyor, hatta o VA nin uzerine tikladiklari zaman sitemize kolaylikla ulasabiliyor ve bizleri taniyabiliyorlar. Genelde bu secim elbette ki VA'larin yuksek ucus sayisi ile es deger oluyor.

Iste butun bu sebepler nedeni ile ben sizlerin bizi VRoute uzerinden desteklemenizi her firsatta soyluyor ve bunu dillendiriyorum. Sanirim buna daha da devam edicem :) Cunku bahsettigim gibi hic reklam yapmayan bir VA olusumuz ve VRoute uzerinden aldigimiz uye talepleri nedeni ile benim zaman zaman bu soylemi yapmam, VA'miz icin kacinilmaz oluyor.

Ayrica su andan sonra, gonderdigim davetiyeleri kabul edenlerler ile gene ayrica buradan Vatsim ID'lerini birakan ve onlarada gonderecegim davetiyeyi kabul edip, VRoute Turkish Virtual Community icinde yer alacak her kaptanimiza 10 adet suresiz ve istedigi yerden istedigi yere kullanabilecegi free transfer ticket'lari hediye edecegim. Tesekkur ederim.

Dear captains, I sent an invitation to the new friends who joined us in the last three months if they are using VRoute to support our Turkish Virtual community on VRoute. I would be grateful if my friends accepted the invitation message on their VRoute.

We will present ten free tickets to each of our captains who leave their Vatsim IDs and accept the invitation to take place in the Turkish Virtual Community. They can use their unlimited tickets anywhere and at any time. Thank you from now.
Erhan M. Artuc
artuncs
Administrator

Previous

Return to Dispatch Office