MUTLAKA OKUYUN...

Share your freeware scenery, add-on, etc links here ...
WARNING : The airport scenarios, which are available to download from our website, are "free of charge for individual users, for hobby purposes only." In order to earn an income, scenario owners are able to request a usage fee from those who use these scenarios for commercial and educational purposes.

MUTLAKA OKUYUN...

Postby THY4771 » 23 Jun 2011, 20:59

Değerli arkadaşlar ; ücretli uçak ve programlara ulaşmak artık zor değil... ankarada F-16 teknisyeni olarak çalısan sevdıgım bı astsubay abım saolsun kı brezılya ve portekız sıtelerının lınklerı elımde mevcut... burda herseyı ama herseyı bulabılırsınız tek dezavantaj dıl secenegı portekızce :) ama çözüyorsunuz zamanla...yakında paylaşıcam insallah talep fazla olur :call:
THY4771
Newbie
 
Posts: 2
Joined: 21 Jun 2011, 20:16
Name: MUSTAFA VARSIN
PID: 4771

Re: MUTLAKA OKUYUN...

Postby kozgur » 24 Jun 2011, 07:30

Ücretli olarak satılan lisanslı addon lardan bahsetmiyorsunuz değil mi? Çünkü bildiğiniz üzere FlyTHY forumlarında illegal paylaşımlar yapmak yasaktır.

İlaveten, gücü yeten herkesin, bu hobimizle ilgili uçakları, scenery'leri yani tüm addonları parasını verip alması, ilgili firmalara da destek olarak, ileriki dönemlere taşınmalarında yardımcı olacaktır.

PMDG uçaklarını herkes ücretsiz kullansaydı, PMDG de gidip 3-4 yıl harcayıp mükemmel bir 737 yapmakla uğraşmazdı.

"Uçağı beğenmem param boşa gider" diyorsanız, ilgili firma ile görüşüp ReFund imkanlarını önceden öğrenin.

Saygılar
kozgur
Junior Member
 
Posts: 98
Joined: 19 Jun 2011, 12:22
Name: Kağan Özgül
PID: 3068

Re: MUTLAKA OKUYUN...

Postby THY157 » 24 Jun 2011, 16:21

Forum Kuralları dokümanımızda yeralan ilgili maddeyi yazıyorum. Sizi telif haklarına uymanız konusunda uyarıyor ve tekrarı halinde üyeliğinizin askıya alınacağını bildirmek istiyorum.

Madde13. Telif hakkı olan ürünler paylaşılamaz. Yasal, ahlaki ve insani nedenlerden dolayı, ticari olarak yazılmış, telif hakkı ve Copyright olarak korunan program ve eklentiler, ürünlerin nasıl bedava edinileceğine yönelik sorular ve öneriler, crack'ler, seri numaraları veya bunları indirmeye yarayan yardımcı programlar forumda paylaşılamaz, paylaşılması için açık olarak veya özel mesaj yoluyla talepte bulunulamaz. Bu tür içeriklere sahip olan mesajlar haber verilmeden derhal silinecektir.

Selçuk Poyraz
FlyTHY Executive Manager
User avatar
THY157
VIP Member
 
Posts: 1286
Joined: 11 Jan 2002, 21:00
Location: Kocaeli
Name: Selçuk POYRAZ
PID: 157
Skype: selcuk.poyraz


Return to Scenarios|Links

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron