Pilot arkadaslara bir Add On tavsiyesi

Share your freeware scenery, add-on, etc links here ...
WARNING : The airport scenarios, which are available to download from our website, are "free of charge for individual users, for hobby purposes only." In order to earn an income, scenario owners are able to request a usage fee from those who use these scenarios for commercial and educational purposes.

Pilot arkadaslara bir Add On tavsiyesi

Postby Pascha » 20 Aug 2007, 19:17

Selam arkadaslar , belki cogunuz bu programi taniyorsunuzdur veya gerek duymuyor olabilirsiniz ancak belki aramizda bu programi bilmeyen tanimayan arkadaslar vardir, onlara bu programi tanitmak ve tavsiye etmek istiyorum. Program tamamen ücretsiz ve size cok kolaylik saglayacak bir Add On kisaca bu program FS9 a ucak-panel-sound- scenery-textures yükleme islemini gerceklestiriyor. Mesela scenery yerlestirmek istiyorsunuz FS9 a ona sadece scenery dosyasinin yerini gösterin o aninda FS9 a sceneryi yüklüyor daha baska faydali islemleride var örnegin FS9 dosyasina indirdiginiz ama kullanmak ve silmek istemediginiz hepsini muhafaza ediyor Hangariniz var FS9 u ariza veya problem varmi yokmu kontrollünü yapiyor daha bircok sey. Cok iyi anlatamadim kusura bakmayin, FS9 ile ilgili olan kelimelerin türkcesini pek bilmiyorum.
Indirebileceginiz yer www.avsim.com ve search kismina: fsm285.zip yazin o buluyor. FlightSim Manager 2.8.5 güncel olan yanliz cooook önemli !!!!!! program install yaptiktan sonra calistirmadan önce daha dogrusu her calistirmak istediginizde bilgisayarinizin saat-tarihini kismindan tarihi 2006 nin altinda bir yila degistirin calistirdiktan sonra hemen geri 2007 yapabilirsiniz nedenini bilmiyorum belki update cikmistir bulursam burada haber veririm. Herkese Iyi ucuslar !

Flyşy 2063
Güner Ercan
Pascha
Newbie

Return to Scenarios|Links