LTAS ZONGULDAK HAVAALANI

Share your freeware scenery, add-on, etc links here ...
WARNING : The airport scenarios, which are available to download from our website, are "free of charge for individual users, for hobby purposes only." In order to earn an income, scenario owners are able to request a usage fee from those who use these scenarios for commercial and educational purposes.

LTAS ZONGULDAK HAVAALANI

Postby THY4292 » 02 Jul 2020, 07:55

Merhaba Değerli Kaptanlar,
LTAS Zonguldak Havaalanı P3Dv4.5 için yayınlandı. Aslında yaz sonuna kadar senaryo yapmayı düşünmüyordum, ancak Sevgili Dostum E.Gökman Pilicoglu Kaptanımın ricasını kıramadım. Checkride öncesi Zonguldak Havaalanı için ortak küçük bir çalışma yapalım dedik. AFCAD ve tüm objeler Erman Kaptanımın daha önce hazırladığı çalışmaya ait.
Senaryo çalışması sitemize yüklenmiştir.
Keyifli uçuşlar dilerim.
THY4292
Senior Member

Name: Hakan DAGHAN
City: İzmir
PID: 4292
Vatsim ID: 1134887

Re: LTAS ZONGULDAK HAVAALANI

Postby THY1592 » 02 Jul 2020, 17:16

Dostum ellerine emeklerine sağlık cok guzel bir çalısma olmus...
Sevgilerimle
Image
THY1592
Officer

Name: Erman PILICOGLU
City: Ankara
PID: 1592
Vatsim ID: 965504

Re: LTAS ZONGULDAK HAVAALANI

Postby artuncs » 03 Jul 2020, 09:22

Hakan ve Erman hocalarim, valla inanilmazsiniz. Erman hocam checkride duzenleyip, checkride da uculacak meydanlari belirlediginde sonradan dedim nasil olacak bu is cunku seneler once Vedat SENCAN hocanin yaptigi Fs9 scenery disinda baska yapilmis bir meydan bulunmuyordu Zonguldak icin. Halbuki Erman hocam onceden planini yapmis Hakan hocam ile. Ben 2008 yilindan bu yana icinde oldugum bu olusumun en guzel yani sanirim surekli gelismenin yaninda ayni zamanda ureten ve sadece kendimiz icin degil, gurupumuzun disinda ki herkesede faydali olan bir topluluguz. Bu da sanirim bizi daha ozel yapiyor.

Bunun disinda oncesini hatirlamiyorum ama eger bu simdiki checkride da captain checkride adayimiz olur ise, sanirim 2013 yilindan bu yana checkride'lar da ilk defa Zonguldak'a uculacak.
Erhan M. Artuc
artuncs
Administrator

Name: Erhan M. ARTUC
City: London
PID: 3578
Vatsim ID: 1087117

Return to Scenarios|Links