Ses problemi

Questions About FS9 and FSX. Software and Hardware related problems and information.

Ses problemi

Postby Levent BOYLU » 28 Oct 2005, 18:05

Sevgili arkadaşlar!
Yeni bir bilgisayar sistemi kurarak evdeki ortak kullanımdan ayrıldım. Tabi ilk başta bazı zorluklar oldu. Herşey eski bilgisayardan silindi yenisine yüklendi. Eskisinde FS 2002 vardı, FS9 yükledim. Problemler yavaş yavaş azalmakla birlikte bir problem varki bilgisayarı kullanmaya başladı?ımdan beri devam ediyor o da şu; Hoparlörlerden periyodik olarak ' GÜM GÜM GÜM ' şeklinde bas bir ses geliyor. Bu ses müzik çalarken müzi?e parazit yaptırıyor, simulatör çalışırken de( özellikle pistonlu motorlu uçaklarda çok belirgin) görüntü akışını sesle aynı anda kesikli?e u?ratıyor. Frame problemi ayrıca var(genelde virtual cockpitte) ama ona alıştık bazen azalıyor bazen ço?alıyor fakat üzerine birde yukarıda bahsetti?im problem eklenince can sıkıcı oluyor. Aynı veya benzer dertten muzdarip olan veya bu problemin sebebini bilen varsa lütfen yardım. Şimdiden teşekkürler.
Sistemle ilgili bilgi: AMD 64 3000, ASUS KN8, NIVIDIA G force FX 5200 ekran kartı, 1024 ram, 20+20+40 HD
Levent BOYLU
Newbie

Return to Flight Simulator General Discussion Forum FS9|FSX|FSX-SE