Muhteşem iki gün ...

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

Muhteşem iki gün ...

Postby THY177 » 25 Dec 2008, 14:34

Sevgili Arkadaslar ;

Hep deriz ya sanal havacılık altında ,bu ortak muhteşem hobimizin en güzel kazanımı dostluklarımız diye ...

Birbirini yıllar once mikrofonlardan tanıyan bizler,iyi kötü günümüzde yan yana oldgumuz adı sanal "gerçek dostlarımızla" bir araya gelme fırsatını yarattık .

Gerek mesafeler ,gerek hayat gayeleleri ortak bir zamanlamayı mümkün kılamamıştı..

Bir vesile ile bunu becerdik ve oylesine içten ve güzel iki günü paylaşma fırsatımız oldu ...Once mini bir ev partisi ardından Sevgili Bulentin Muhteşem grubunun konseri ve biraz dağıtmak için MOJO (tabi fazlaca alkol) ertesi gunde Hazerfan ve IFTC ....:)(Merak etmeyin bedava değil parasını odedik...:))

Eskiden daha azdık şimdi cok fazla kişiyiz ,hepimizin birbirini tanıma fırsatı bile olamıyor ,umarım bir gun hep birlikte bir anı paylaşabilme imkanı yaşarız .Bu nedenle birlikte olamadığımız arkadaslarımdan peşinen özür diliyorum .

Sevgiler.. ;

Kemal Tolu

Image

Ozgur Ozden - Bulent Akbay

Image

Ergenekon Kucuk (Davul)- Bulent Akbay (Tokmakcı) (Anlayana :))

Image

Hayri Karabilgin - Berhan Dönmez

Image

Alp Akbostancı

Image

Selcuk Poyraz

Image

Sevgili Arın Alagun'den mini bir konser ...

Image

Ne olacak bu FlyTHY 'nin hali sohbeti :)

Image

Sevgili Bulent sanatını icra edip davulunu inim inim ağlatırken ...(Seninle gurur duyuyoruz ....)

Image

Pazar Sabahı ,Bir mojo gecesi sonrası :)) alkol'dan arınma seansı :)
Soldan saga Bulent Abay ,Ergenekon Kucuk ,Kemal Tolu ,Can Polat ,Hayri karabilgin,Berhan Donmez

Image

IFTC faslı başlıyor ;

Kaptan Hayri Karabilgin ,FO Bulent Akbay :)

Image

Kaptan Kemal Tolu -FO Can Polat (Rwy 24 inbound olurken..)

Image

Pazar aksamı ,ayırlıktan once ...

Soldan Sağa ;

Altug Yavas-Berhan Donmez -Hayri Karabilgin -Ozgur Ozden -Kemal Tolu -Ergenekon Kucuk-Bulent Akbay ,Can Polat

Image

(Alp ,Selcuk,Arın ozel nedenleriyle aramızda olamadılar pazar gunu ..)

Hepinize sevgiler..

Ergenekon Küçük
FlyTHY , PID177
İstanbul 1969
THY177
VIP Member

Name: Ergenekon Kucuk
PID: 177

Postby THY066 » 25 Dec 2008, 15:07

Tadından yenmeyen bir haftasonu geçirdik hep beraber FlyTHY Team olarak. Ayrıntılara girmeyecegim onlar bizim özelimizde. Ama dilerimki bu fotograflar gibi 100-200 kişilik FlyTHY Ailesi olarak pozlar verme sansımız olur. İsmini bildigimiz ama tanısamadıgımız o kadar cok degerli arkadaşımız var ki.

Son söz, benim foto icin kusura bakmayın 4 saatlik uyku ve bir hayli Jack sonrası bundan daha iyi görünmem mümkün olamadı.

Paylaştıgın için sagol başkanım.

Aklıma geldi, bizim yılların Otobus'çüsü Selim Baba'ya gıcık olsun diye cektigim fotolar vardı :D:D Onlarıda ekleyeyim bari

[img][IMG]http://i252.photobucket.com/albums/hh19/xcalifguy/14122008096.jpg[/img][/img]

[img][IMG]http://i252.photobucket.com/albums/hh19/xcalifguy/14122008095.jpg[/img][/img]

Kemal Tolu
FlyTHY , PID66
Antakya 1967
THY066
VIP Member

Name: Kemal Tolu
PID: 66

Postby Cpt.Basar » 25 Dec 2008, 18:06

Woww !!...
gerçekten kıskanmadım desem yalan olur.Sizlerle gerçek hayatta tanışmak isterdim.

Bu arada Bülent abimin davulcu olduğunu görünce biraz daha heyecanlandım.Bende okul grubunda profresyonel olmasada uzun süre çaldım :)

Başar BARIN
FlyTHY, PID3391
Istanbul - Çorlu, 1985
Industrial Engineer, Student Pilot of FlyTHY

Image
Cpt.Basar
Rookie

Name: Başar BARIN
PID: 3391

Postby THY656 » 25 Dec 2008, 20:04

Ne diyeyim.Orada yaşanan keyifli dakikalar, paylaşılan ortam ve en güzeli de siz sevgili dostlarım.Orada bulunmasam bile sizleri mutlu görünce ben sevindim.
Bir gerçeği itiraf etmek istiyorum.Gerek çalıştığım ortamda gerekse de başka çevrelerde bir çok arkadaşım var.Ama gerçekten en çok sizlerle olmayı ve dostluğu sizlerle paylaşmayı seviyorum.
İnşallah bu kış içerisinde İstanbul'a gelip bu hayalimi gerçekleştireceğim.

quote:
bir hayli Jack sonrası

Tolu kardeşim beni Airbus simulatörü görütüsünden çok bu cümlen bitirdi.Bensiz içtiniz ya o Jack'i.Neyse kesin bu jack faslı benimle tekrarlanmalı.

sevgiler dostlarım

THY656
Selim Bilgin
1964
THY656
VIP Member

Name: Selim BILGIN
City: Aydin
PID: 656
Vatsim ID: 853361

Postby cenks » 25 Dec 2008, 21:34

Süper geçmiş, herkesin yüzünden okunuyor...Ne mutlu...

CENK SENKAYA
FlyTHY,PID1843
KÖLN - 1977
cenks
Advanced Member

Name: Cenk Senkaya
PID: 1843

Postby THY3595 » 26 Dec 2008, 13:05

Sevgili dostlar, degerli kaptan, arkadaslar, gecirmis oldugunuz bu guzel saatleri yaninizda olamasakta, olmus kadar farzediyor ve sizler adina gercekten sewindigimi belirtmek istiyorum. :)

FlyThy ailesi ve henuz katilmis yeni bir uyesi olarak bir dahaki duzenlenecek olan bulusmada yer almak isterim ve sizlerle tanisacagim icinde gercekten mutlu olurum.

Umarim katilimcilarin daha cok olmasini dilerim ki aramizdaki arkadaslari daha yakindan tanimak ve saglam dostluklar kurmak acisindan cok buyuk avantaji olucagina eminim.

Gecirmis oldugunuz o eglenceli saatlerde umarim aranizda olmayan biz dostlarinizida yaad etmissinizdir.[8D]

Yakin zamanda gorusmek umuduyla hoscakalin.

Serkan ARIKES
THY3595
Isparta/1973
THY3595
Rookie

Name: Serkan ARIKES
City: Oslo
PID: 3595
Vatsim ID: 1087361

Return to Activities, Meeting, Contest