X-Plane 11 için A330, B747 ve Gerçekçilik Eklentileri

Here you can buy and sell items in your hand, computers, cars ...

X-Plane 11 için A330, B747 ve Gerçekçilik Eklentileri

Postby merlinw » 27 May 2021, 15:41

Merhaba arkadaşlar, X-Plane 11 için X-Plane 11 Store hesabımı satıyorum içinde bulunanlar;
-Jardesign Airbus A330
-SSG VMAX 747 v2
-RealView Next
-JARDesign A330 GE Expansion
-JARDesign A330 Custom Soundpack (Trent700)

toplam fiyatları yaklaşık olarak 1400 liranın üstünde yaklaşık %33 indirimle 950 liradan satmak istiyorum.

Hesabın satışı devretme ile gerçekleşecektir. İçinde bulunan ürünlerin hepsi dijital lisanslıdır ve seri numaraları ile çalışmaktadır.Şu soruyu sorabilirsiniz: "hesabı aldıktan sonra seri numaraları ile kullanılmadığını nereden bileceğim?". Evet bunu bilmenizin imkanı yok o yüzden üretici ile basitçe iletişime geçip yeni seri numaraları alıp bu seri numaraları kullanılamaz hale getirebilirsiniz(Eğer bu konuda rahatsızlık hissederseniz).
merlinw
Newbie

Name: Anil Agan
City: İzmir
PID: 0000
Vatsim ID: 1338424

Re: X-Plane 11 için A330, B747 ve Gerçekçilik Eklentileri

Postby merlinw » 27 May 2021, 16:08

ilgilenen kişi/kişiler benimle iletişime geçerse sevinirim.
merlinw
Newbie

Name: Anil Agan
City: İzmir
PID: 0000
Vatsim ID: 1338424

Re: X-Plane 11 için A330, B747 ve Gerçekçilik Eklentileri

Postby artuncs » 28 May 2021, 20:07

merlinw wrote: Hesabın satışı devretme ile gerçekleşecektir. İçinde bulunan ürünlerin hepsi dijital lisanslıdır ve seri numaraları ile çalışmaktadır.Şu soruyu sorabilirsiniz: "hesabı aldıktan sonra seri numaraları ile kullanılmadığını nereden bileceğim?". Evet bunu bilmenizin imkanı yok o yüzden üretici ile basitçe iletişime geçip yeni seri numaraları alıp bu seri numaraları kullanılamaz hale getirebilirsiniz(Eğer bu konuda rahatsızlık hissederseniz).

Merhabalar, bol sans dilerim. Firmalardan satin aldigimiz urunler icin sonradan yeni serial numaralari alinabilecegini bilmezdim. Ben her satin aldigim urunun alim sartlarini oyle okumam ama bildigim bir cogunun kurallarinda sonradan kayip edilen, calinan ve hatta birden fazla kisinin degisik ip'ler uzerinden kullanimi nedeni ile bloklanan serial numaralari nedeniyle alicilarin kendilerinin sorumlu olacagi yolunda acik sartlari vardir. Belki bir kac uretici esneklik gosterebilir ama genel anlamda cok gecerli oldugunu sanmiyorum.

Ben mesela FSX kullandigim zamanlar da Pmdg'den satin aldigim bir urunu baska kisilere paylasma sonrasi urun blok edilmis ve uretici o zamanlarda ki beyanimi kabul etmeyerek urunu yeniden activate etme yoluna gitmemis ve bende yeniden satin almak zorunda kalmistim. Ben sizin iyi neyetinizden kusku duymuyorum ama, sattiginiz urunlerin firmalarinin sartlarini iyi okuyup gercekten serial numaralarinin degistirilebileceginden emin olup bunu bu sekilde aciklarsaniz, bence daha iyi olur ve alici kisi cikarsa, yaniltilmamis olur.
Erhan M. Artuc
artuncs
Administrator

Name: Erhan M. ARTUC
City: London
PID: 3578
Vatsim ID: 1087117

Return to Bargain Second Hand or Brand New Items