LOWW-EDDT EVENT

Have a favorite screen shot that you would like to share? You can by posting it here.

LOWW-EDDT EVENT

Postby THY3066 » 27 Apr 2014, 20:50

Merhaba Arkadaslar,
Bu sefer dile getirmek istedigim Turkishvirtual.com Ailesini böyle Eventlerde de görmek hepimiz icin bir Reklam.Hem VA miza hem TRVACC-Ailesine ve ÜLKEMIZE ilgi cektirmek.
Eger bazi Eventleri paylasmak olan Arkadaslar varsa Forum da dile getirelim.
Belki o zaman Event le ilgilenen Hocalarimiz Sitede veya Forum da acikliya bilirler.
Image
Image
Image
Fotolari tuslarsaniz büyülücektir ve zoom`u kücültüp büyülte bilirsiniz.

selamlar ve saygilar
"HAPPY LANDINGS"
THY3066
Senior Member

Name: Sebahattin PEKEL
City: Karlsruhe
PID: 3066
Vatsim ID: 1194898

Re: LOWW-EDDT EVENT

Postby THY2100 » 28 Apr 2014, 09:57

Fotoğraflar güzel ancak event ve Almanya olunca aklıma hep yıllar önce simülatöre yeni başlayıp,çayır çimen iniş serbest zamanlarım geliyor.
Hiç unutamam bir keresinde Frankfurt'ta bir eventa denk gelmiştim zaten sesli muhaberatım yok gibi bir şeydi zar zor düşe kalka gidiyordu,en son hatırladığım 10'uncu Hold'u atıyordum offline olup inmiştim sinirden :rofl:
Armağan BURCU
Boeing 737-800
THY2100
Advanced Member

Name: Armagan BURCU
City: Tekirdağ
PID: 2100
Vatsim ID: 973633

Re: LOWW-EDDT EVENT

Postby THY3066 » 28 Apr 2014, 17:24

Armagan kaptanim,
eskisini bilmem ama 2011 yilindan beri bu ise sevda verdigim den beri online ucmayi ve bilgileri Almanya http://www.vacc-sag.org/ sitesinden ögrendim.
Ve cayir cimen isi yasamadim.Ayrica dün cok profesyonel bir ATC ekip vardi Arrival de trafige ragmen holding yasamadan indim.
Herneyse benim anlatmak istedigim yalniz Almanya veya Avusturya Eventleri degil.
Gectigimiz Ayda hani hatirladigim kadar Hindistan Eventin reklami vardi veya Approaching Munich 15.02.2012 bizim Event takviminde bile yer aldi,ben onu demek istiyorum.
Benim amacim bu güzel Turkishvirtual-Ailesini bütün Dünya ögrensin istiyorum.Ayrica burdan TRVacc Arkadaslara sesleniyorum.
Niye Yurt disi veya Yurt ici Eventler düzenlemiyorlar.Eger herhangi bir destek lazimsa bildirsinler eminim ki vaktimiz oldukca yardimci olmaya calisiriz.

selamlar ve saygilar
THY3066
Senior Member

Name: Sebahattin PEKEL
City: Karlsruhe
PID: 3066
Vatsim ID: 1194898

Return to Flight Simulator Screen Shots