LTBA-ULLI B773ER

Have a favorite screen shot that you would like to share? You can by posting it here.

LTBA-ULLI B773ER

Postby THY2363 » 21 Feb 2012, 17:46

Şirketin ben gibi genç pilotları Adem ağabeyin "Russian Girls" bursu ile St.Petersburg'a uçtuk :lol: :P

Sözkonusu burs gençlere yönelik olunca, e birde yönetim destek çıkınca "ihtiyarlar"da ister istemez cillop gibi B773ER'ın kontak anahtarını vermek zorunda kaldılar.. Buyrun gençlerin, ihtiyarlara bu tayyare böyle kullanılır dediği kareler... İstanbul'dan St. Petersburg'a "Russian Girls" 8)

Atatürk için kapımız 208, P/B and S/u approved...

Image

Vay arkadaş bizde diyoruzki bizim "ihtiyarlar" neden çöktüler 777'lere??? Kuyruk kamerası bile varmış tayyarede :?
Seyir irtifamız olan FL400'a ulaştık. Az ilerde solda Romanya kıyıları

Image

Sonradan öğrendik, kuzeyden dönen bir başka kaptanımız "air to air" yakalamış bizi :P

Image

2 oda 1 salon 773ER kokpiti!!! 8)

Kuyruk kamerasından durumu takip eden Genç FlyTHY'liler de rahat bir nefes aldı

Image :o

Genç FlyTHY'li pilotlar olarak, yaşlılara mahçup olduğumuz anlar:) Gusting dolayısı ile pistten dışarı kaçan
koca 777'yi güç bela pistte tutabildik :shock: :oops: :puke:

Pisti terkettik, taksideyiz

Image

Manzara nefis, ısınmak ve bursun tadını çıkarmak için hazırız :P :D

Umarım beğenirsiniz. Adem abinin hoşgörüsüne sığınarak ismini kullandım. Zaten biz gençlere o bursu ancak o verir :)

Fikir son anda aklıma geldiğinden tayyare ve scenery default kusura bakmayın...İhtiyar ve tecrübeli abilerim kusura bakmasın, şaka yollu bir topic, onlardan öğrenecek çok şeyimiz var :oops:
THY2363
Junior Member

Name: Ahmet Efe YILDIRIM
City: İstanbul
PID: 2363
Vatsim ID: 1004720

Return to Flight Simulator Screen Shots