Airbuslarla basim dertte!!!

Questions, comments; documents about Airbus related products (PSS, Wilco, Aerosoft Xtended and others) ...

Airbuslarla basim dertte!!!

Postby Pascha » 08 Apr 2007, 00:42

Arkadaslar yine tipik bir sorun beni buldu! FS9 a bir tane A340 ve iki tanede A320- yükledim 3ü de Freeware hic bir sorunum yoktu,fakat panelleri cok basit buldugum icin yine freeware olan paneller indirdim A340 a ve A320 ye ait paneller!! Bu panelleri FlightSimManager adli program ile ucaklara yerlestirdim, daha sonra panellerin Installation dosyasini okudum ve aralarinda birkac dosyayi kendim FS9 da bazi dosyalara yerlestirmem gerekiyordu .Bu islemide tamamladiktan sonra FS9 calistirdim paneller gayet güzel görünüyordu tüm mevcut sistemler calisir durumdaydi.Yaptigim ilk ucusumda hemen fark ettimki Autopilot devreye girdigi zaman calismayan tek sey SPEED !! Hiz nedense autopilotta devreye girmiyor örnegin 250 IAS veriyorum AP basiyorum o anki hiz neyse orada gelip gidiyor ama isin ilginc yani joystik ile gaz verdigim zaman hiz artiyor ve düsürmek istedigim zaman kollari geri cekiyorum speed azaliyor ama istedigim hizda sabit durmuyor. Bu sorunu sadece ama sadece Airbus olan bu 3 ucakta yasiyorum. eger aranizdan bana bu konuda yardimci olabilecek varsa lütfen bana birzahmet akil versin cünkü bu sorun bana dert oldu ucaklari silip tekrar yükliyebilirim ama FS9 icinde bu sorunun olusmasini saglayan bir dosya var gibime geliyor neyse lafi cok fazla uzattim yardimlarinizi bekliyorum. Hepinize saygilar ve iyi ucuslar dilerim

Güner Ercan
FlyThy 2063
Pascha
Newbie

Postby cthulhu » 08 Apr 2007, 13:30

Önce autoşrottle sonra speed'i etkinleştiriyorsunuz değil mi?

Image
cthulhu
Rookie

Postby Pascha » 09 Apr 2007, 01:54

evet efendim ilk önce autoşrottle sonra speed!!!

Güner Ercan
FlyThy 2063
Pascha
Newbie

Return to Airbus Fleet