AIRBUS 320 İLE ADB UÇU?U

Questions, comments; documents about Airbus related products (PSS, Wilco, Aerosoft Xtended and others) ...

AIRBUS 320 İLE ADB UÇU?U

Postby vbnick » 26 Mar 2005, 21:23

Arkadaşlar selamlar.

Geçen hafta Her ay 2 kere yaptı?ım gibi gidiş dönüş bir uçuş yapacaktım yurt içi kokpitte. Bu sefer aramıza yeni katılan bir arkadaşımızda istedi benden kokpite gelmeyi. (Batur). Birlikte çok e?lenceli vakit geçirdik. Bende olay büyüyüp flyşy camiasına karıştı?ı için böyle bir topic açıp resimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikle Bu iste?imi yerine getiren Volkan Demiröz kaptanıma teşekkür ederim. Birde yine beni kırmayıp manuel iniş yapan Alper Gökçe hocama ayrıca çook teşekkür ederim... Benim simulatorde inid?im kadar iyi de?ildi ama ee iste idare eder:))):D:D

Ayrıca artık kokpitlerde FCOM,MEL vb gibi kitaplara veya chart vs gibi ka?ıtlara yakında son veriyoz işallah... LPC (less paper cokpit) projesini ŞY 'de kabul ettirmeye çalışıyoruz...haberiniz olsun.. onun içinde en allta bir foto ekledim özel olarak çekti?im.

Resimler aşa?ıda. Ayrıca ses kaydı ve videoda varda onlar biraz büyük oldu?u için buraya ekleyemedim..
AIRBUS A320-214
Image
VOLKAN DEMYRÖZ
Image
ALPER GÖKÇE
Image
BYRAZ SALLANTILI BYR GECE ÇEKYŞY
Image
LessPaperCokpit ŞY!!
Image

Kayhan TANRISEVEN
ŞY-STU.PILOT (REAL LIFE!)
vbnick
Average User

Postby Ybrahim KAYA » 29 Mar 2005, 12:15

Eline sağlık güzel kardeşim , ama keşke sende geçip bi orda fotoğraf çekilseydin.[8D] Yakışıklılığını göreydik

Image
Ybrahim KAYA
Newbie

Postby vbnick » 31 Mar 2005, 09:07

hocam, uçuşta kaptana al benim bi fotoğrafı çek diyemezdim heralde... baş hostesde zaten gıcığın biriydi. Zırt pırt gelip Kayhan bey foto makinası ile ses kayıt cihazını kapatabilirmiyiz dedi.... ondan ben pek yokumm.....

Kayhan TANRISEVEN
THY - STU.PILOT (REAL LIFE)
A320 - 340 CHECK CAPTAIN
vbnick
Average User

Postby Batur Musaogullari » 16 Jan 2006, 13:06

boylesine guzel bir tecrubeyi yasamak gercekten cok guzeldi. buraya katilimi olan bu ise gonul vermis tum dostlarimiza nasip olmasini temenni ederim :D

Biraz gec bir yanit olacak ama kayhan arkadasima da bu imkani bana sagladigi bu sansi benimle paylasmis oldugu icin ayrica cok tesekkur ederim..

Batur Musaogullari
FlyThy A320-321 Captain
Batur Musaogullari
Junior Member

Return to Airbus Fleet