Scheduled flights for Helos in near future

Heli Division is a website/FDR dedicated to helicopter flight simulation, ran by fans. Our goal is to provide great content for those that are both new and veterans in the helicopter flight simulation community.
Administrator
User avatar
Posts: 1611
Joined: 26 Apr 2009, 00:33
Location: Turkey
Name: Bahadir ALKES
City: Istanbul
PID: 3716
Vatsim ID: 1097118

Scheduled flights for Helos in near future

Postby THY3716 » 06 May 2018, 22:53

Arkadaşlar, oldukça kaliteli helikopter yazılımları yapan Cera-Sim firması son yaptığı anket neticesinde sırada çıkaracağı ürünün Mi-17 helikopteri olacağını açıkladı. Aslında oldukça eski bir helikopter olan Rus Mi-17'ler tam bir yük canavarıdır. Tabiri caizse helikopter dünyasının katırı olarak nitelendirilirler. Bu helikopter çıktığı zaman filomuza 2 adet ekleyeceğiz. Bir tanesini Elazığ'da, bir tanesini de Trabzon'da konuşlandıracağız.

Trabzon'da konuşlanan helikoper ile : Batum-Tiflis-Soçi (Gürcüstan) ve Nahçıvan'a tarifeli helikopter seferleri düzenleyeceğiz.

Ayrıca halen ülkemizde Erzincan-Elazığ hattının doğusuna askerler güvenlik nedeniyle havayolu ile gönderildiğinden biz de bu düşünce çerçevesinde;
Elazığ'da konuşlu helikopter ile : Bingöl-Muş-Van-Hakkari-Siirt-Batman-Şırnak-Ağrı-Iğdır-Kars illeri ile Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı Harekatı yapılmış olan Kuzey-Kuzeydoğu Suriye bölgesine tarifeli helikopter seferleri yapacağız. MSB ile anlaşma yaptığımızı farz ediverin :)

Malumat.Turkish Virtual will add 2 Mi-17 helicopters which are very robust and capable helicopters, to its inventory right after the Cera-Sim software company introduces their new software. These 2 helicopters will be based to Trabzon and Elazig Airports and they will be assigned some scheduled flights between...

Trabzon-Batum-Tiflis-Soçi (Georgia) ve Nahcivan
Elazig-Bingöl-Muş-Van-Hakkari-Siirt-Batman-Şırnak-Ağrı-Iğdır-Kars-And North-Northwest Syrian territory
Lead me, follow me or get out of my way !

Return to Turkish Virtual Helicopter Division

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest