LTBA Scenery

Questions About FS9 and FSX. Software and Hardware related problems and information.

LTBA Scenery

Postby THY4743 » 15 Dec 2001, 23:57

Herkese slm...
Ben Istanbul Ataturk Airport'unun yapılmış olan yeni görünümünün dosyasını indirdim (ltabv3) fakat bu scenery'nin çalışması içim read me'sinde ayrıca "asdv21 textures" isimli dosyanın indirilmesi gerekti?i söyleniyor.Adres olarak da flightsim.com verilmiş.Ancak ben ne kadar aradımsada bu dosyayı bir türlü bulamadım.Acaba nerden bulabilece?im? bilen biri varsa,yada kendisinde bu textures dosyası olan varsa mail adresim ile bana yollaya bilirse çok sevinirim...(targotr@hotmail.com)
Bir de FS'de screenshot nasıl yapabilirm acaba bununiçin bir program gereklimidir,gerekliyse adını ve nerden indirebilece?imi söylerseniz sevinirim...
Sevgiler,Saygılar...

tago...
THY4743
Senior Member

Name: Targan UNUTMAZ
City: Istanbul
PID: 4743
Vatsim ID: 1130878

Postby THY7 » 16 Dec 2001, 01:24

Targo merhaba :)
Flightsim.com'da Frame ve birebirlik bakımından Ferdi Vefa nın yaptığı LTBA-V2 var
onu kullanmanı tavsiye ederim,Kesinlikle V3 kötü değil,sadece frame problemi var bunuda belirteyim
-FS'TE screen shot almak için klavyende ALT ve PRİNT SCREEN tuşlarına aynı anda basman yeterli hatta önce ALT'a basılı tutup Sonra Print Screen tuşuna bassanda aynı işi yaparsın
Sonra Wİndows'ta ACCESORİES (Start menüsünde) Dizini altında PAİNT var biliyosun onu açıp,Yukarıdaki menülerde PASTE seçeneğine bastığın anda resmin oraya aktarılır oradan da SAVE edersin ve resmini saklarsın (.JPG uzantılı kaydetmen,dosya büyüklüğünü küçültmen için tavsiyedir)

Berhan Dönmez
V.Captain and ATC
Marmara University
-__ Chemistry __-
THY7
Officer

Name: Berhan DONMEZ
City: Istanbul
PID: 7
Vatsim ID: 813296

Postby THY4743 » 19 Dec 2001, 19:58

Cevabınız için çok teşekkür ederim...