FSX STEAM EDITION HAKKINDA

Questions About FS9 and FSX. Software and Hardware related problems and information.

FSX STEAM EDITION HAKKINDA

Postby THY4111 » 26 Jun 2016, 00:27

Steam edition yukledim ilk izlenimlerimi paylasmak istiyorum. Oncelikle tamamen orjinal surumler kullanmak cok guzel. Kendinden gelen rex 4 de cabasi. Bi kac addon daha var ama kayda degmez.
Uzun sureli ucuslar yaptim takilma vb sorunlar yasamadim simdilik.
Sikintili iki durum var. Ilki fsx e tikladigin zaman bilgisayari ilk actiginda fax i acmak istedigin zaman gec axiliyor ki bu normal surumundede vardi sanirim addonlarla alakali. O bi sekilde hallolur cok kafaya takmiyorum fakat asil sorun pmdg 777 300 er i daha once tukledim cok guzel calisiyordu fakat sonra bu yavas acilma sorununu cozer umuduyla (ki cozmedi) format attim yeniden herseyi yukledim fskat 777 i actigim zaman ekrana geliyor bir kac sn sonra fsx komple kapaniyor baska hic bi ucakda sorun yok fakat 777 de biyle bi sikinti var. Forumlarda bunla ilgili net cozumler yok ne yazik ki yazilip cixilen herseyi denedim fakat nafile. Boyle bi tecrube yasayan varda ddeneyimlerini paylasmasindan mululuk duyarim. Herkese saygilar. Bubarada steamde hala indirim var oyunfor da 25 liraya alinabiliyo paket prepara gecene kadar bile olsa cok para degil tavsiye ederim herkese..
THY4111
Newbie

Name: Ercan ÇELİK
City: Trabzon
PID: 4111
Vatsim ID: 1323709

Re: FSX STEAM EDITION HAKKINDA

Postby THY3017 » 28 Jun 2016, 00:24

Gauges dosyasının içindeki pmdg 777. dll1 dosyasını oradan kesip alın ve fsx ana klasörüne yapıştırın sorununuz çözülecektir. İyi uçuşlar olsun...
THY3017
Junior Member

Name: Gökhan AKSOY
City: Aydın
PID: 3017
Vatsim ID: 1188316

Return to Flight Simulator General Discussion Forum FS9|FSX|FSX-SE