15 MART ANKARA BULU?MASI -SON DURUM

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

15 MART ANKARA BULU?MASI -SON DURUM

Postby kbaki » 12 Mar 2007, 23:37

15 MART TOPLANTISINA KESIN KATILACAKLAR

BATU DEMYR.,,FLYTHY
BURAK BU?DAYFLYTHY
CENGYZ GÜCÜYENER ..MNGVA
ERGYN BÜYÜKAKINCI..IZAIR
HAKAN POLAT...MNGVA
KEMAL BAKY..MNGVA-TRVACC
LEVENT BOYLU.FLYTHY
MURAT OKAY.FLYTHY
MUZAFFER TURALMNGVA
O?UZ YALÇINFLYTHY
OKHAN UÇAR.MNGVA
ONUR ESENLYK..FLYTHY
ONUR VARDAL..MNGVA
ÖNDER YENYCY...FLYTHY
SABYH GÜLTEKYN..MNGVA-TRVACC
TANER SEVYMMNGVA
UMUT BESLERFLYTHY
YALIM DALKILIÇ..FLYTHY

TOPLAM 18 KY?Y

DAHA ÖNCEKY FLYTHY FORUM BA?LIKLARINDA KATILACAKLARINI BYLDYRMY? OLUP HENÜZ CEVAP VERMEYENLER

EMRE ERKANFLYTHY
HALUK ALPAT..FLYTHY
KUBYLAY ÖZGÜR.FLYTHY
SERKAN SAYINERFLYTHY
TEKIN BEYAZFLYTHY

MNGVA DAN HENÜZ CEVAP ALAMADIKLARIMIZ

AYTU? ÜLGEN..MNGVA
CANER YALÇIN.MNGVA
YSMAYL ÖZGÜVENMNGVA
MELYH MEMY?MNGVA
MURAT ULUS.MNGVA

GELME YHTYMALY OLUP KESYNLE?MEYENLER

EVRYM SUTEL.ONURAIRVA
SERDAR SUALP..TRVACC

Yukarıda görüldü?ü gibi ANKARA TOPLANTISIna 17 -30 arası sanal havacı katılacaktır.
Gidece?imiz mekanın organizasyonu açısından henüz cevap vermemiş olan arkadaşlarımızın acilen durumlarını netleştirmelerini önemle rica ederiz.
Yemekli Toplantımız saat 19:30 lokal saatte başlayacak olup adres, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklı?ı lokali SÖ?ÜTÖZÜ ANKARA dır.

Toplantımız için özel salon tahsis edilmiş olup Menü, ordovr taba?ı, ara sıca?ı, salata, ana yemek (et yeme?i) , meyve veya tatlı üstüne çay veya kahve den oluşmakta olup sınırsız içki veya meşrubat dahil bedeli içki alanlar için yaklaşık 20 YTL , içki içmeyenler için yaklaşık 15 YTL dir.

Zaman darlı?ı nedeni ile di?er havayollarının forumlarında maalesef bu yeme?i ilan edemedik. Ancak başka şehirlerden gelmek isteyen veya Ankarada olan, sivil ve askeri havacılı?a gönül vermiş olan herkes , 14 ?ubat Çarşamba günü saat 14:00 a kadar bu başlı?a katılımını bildirmek sureti ile davetlidir.

Yukarıdaki listede Sanal Pilotlarımızın ba?lı oldu?u havayollarının belirtilmesinde yanlışlıklar olabilir .Bu durumu anlayışla karşılayaca?ınızı umarızç

Saygılarımızla

NOT: Sorularınız ve adres yardımı için kbaki@mngva.com a tel numaranızı bildirebilirsiniz.
kbaki
Newbie

Postby TK-818 » 13 Mar 2007, 16:36

Merhabalar.
Toplantıyı organize eden hocalarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Her hangi bir aksaklık çıkmazsa bende toplantıya katılacağım. 15 Mart'ta görüşmek üzere.

Hasan Aksoy
Image
TK-818
Newbie

Postby 1777 » 14 Mar 2007, 12:47

Üzülerek bildiriyorum ki perşembe akşamı gelemiyorum. Yine de bir fırsatını bulursam uğramaya çalışacağım. Malumat..

Onur Esenlik
THY1777
1777
Newbie

Postby AustinPowers » 14 Mar 2007, 13:23

Merhabalar,

Yurtdisinda oldugum icin katilamiyorum ama inanin katilmak isterdim. [V] Gonlum sizlerle olacak. :o)

Istanbul FlyInn de oldugu gibi yine fotograf makinesi olan bir arkadas, ortami kareleyip forumda bizlerle paylasirsa cok memnun olurum.

İyi eglenceler kaptanlarim... :)

Image Image
AustinPowers
Newbie

Postby Yenici » 14 Mar 2007, 14:00

Bir pilot arkadaş daha geliyor. Yeni haberi olmuş ve forum üyeliği olmadığından kendisi buraya yazmamı istedi.

Mehmet Eldem ....flyTHY

Görüşmek üzere...

A.Önder Yenici - TK497
flyTHY, Check Captain
Yenici
Average User

Postby kubilaytr06 » 14 Mar 2007, 15:45

Merhabalar,
Yanıt da geciktiğim için üzgünüm.Toplantıya katılacağım.Adres bilgisi icin Kemal Beye mail attım.Ulaşım için bir organize yapabilirmiyiz acaba ?

İstikbal Göklerdedir..
Ne MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
Mustafa Kemal ATATÜRK

Kubilay ÖZGÜR
Ankara
kubilaytr06
Newbie

Name: Kubilay Ozgur
PID: 2172

Postby bbugday » 14 Mar 2007, 18:57

Yarını sabırsızlıkla bekliyorum...
Forum üyelikleri olmadığı için benim yazmamı istediler Eskişehir'de bulunan Can Cinucen ve Aytugan Utku Akdoğan kaptanlarımızda katılmaya çalışacaklar şu anda kesin yanıt için Aytugan'a ulaşmaya çalışıyorum 2 saattir [xx(] ulaşır ulaşmaz net bilgi alınca buraya yazacağım...
Kemal Baki kaptanım adres hakkında detalı bilgi için size mail attım taxiyle geleceğim ancak nolur nolmaz bilemez bide yerini kendimi garantiye almak için size mail attım...

Saygılar

Burak Buğday
Fly THY Captain
bbugday
Junior Member

Name: Burak Buğday
PID: 2175

Postby bbugday » 14 Mar 2007, 19:02

Arkadaşlar yarın ki toplantıya Tandoğan-Beşevler-Bahçelievler-Emek taraflarından gelecek olanlar ve ulaşım sorunu olanlar bana ulaşsın birşeyler organize etmeye çalışırız...

Burak Buğday
Fly THY Captain
bbugday
Junior Member

Name: Burak Buğday
PID: 2175

Postby kbaki » 14 Mar 2007, 19:20

Arkadaşlar

yeri size şöyle tarif edeyim :
?ehirden gelecekler için söğütözünü geçin ODTÜ ye yaklaşınca İstanbul yoluna giden ara bağlantıya sapın 400 metre sonra ilk ışıklı kavşaktan sağa dönün sağınızda CHP binası olacak 300 metre gittiginiz zaman sol kolda TPAO binasını göreceksiniz yaklaşık 17 katlı bir bina kapıda lokalin yerini sorabilirsiniz.

Eskişehir tarafından gelecekler için : ODTÜ kavşağından istanbul yoluna sapın yaklaşık 400 metre sonra ilk ışıklı kavşaktan sağa dönün sağınızda CHP binası olacak 300 metre gittiginiz zaman sol kolda TPAO binasını göreceksiniz.

Istanbul yolu tarafından gelecekler için : ODTU Eskişehir kavşagına gelirken, 400 metre kala CHP binasının oldugu ışıklı kavşaktan sola dönün 300 metre gittiginiz zaman sol kolda TPAO binasını göreceksiniz.

Arabasız gelecek 3 kişiyi bende alabilirim.

Gelmek isteyenler bana mail atarlar ise temasa geçebiliriz

kbaki@mngva.com
kbaki
Newbie

Postby cougarturk » 15 Mar 2007, 10:35

Toplantiya bende katilacagim. Bugunki planlarimi iptal ettim, dun aksam bilgisayarimin azizligine ugrayinca ancak haber verebiliyorum. Aksam orada olacagim. Gorusmek uzere.

Tekin BEYAZ
Voltranize Ekipler Amiri

CouGaR
cougarturk
Newbie

Postby muratokay » 15 Mar 2007, 14:56

Ben de arabasız gelecek 3 kişiyi alabilirim.
Görüşmek üzere

TK1571
Murat Okay
muratokay
Junior Member

Name: Murat Okay
PID: 1571

Return to Activities, Meeting, Contest