Tesekkurler FLYTHY

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

Postby Serdar Sualp » 20 May 2003, 13:45

Sevgili Dostlarim,

Pasta hakkinda kucuk bir not dusmezsem icim rahat etmeyecek.
Her ne kadar fikir benim ise de bu pastanin tasarimi ve yaptirilmasi Ahmet Bedir ustada aittir. Onun sinir tanimayan espiri anlayisina ve katilimci yaklasimina hayran olmamak elde degil. Keza nakliye tasaronlugunu da sevgili Taner Sevim ustlenip, pastayi tek parca halinde toplanti mahalline intikal ettirmistir.

Her ikisine de sevgilerimi iletiyorum.

Serdar Sualp

Not : Bulent Akbay ve Ergeneok Kucuk hocalarin, toplantiya gelirken kaza yapan sevgili Can Polat'in yardimina kosmalari da ne kadar guzel bir aileye ait oldugumuzun kanitidir. Her ikisine de gonulden tebrikler, Can Polat kardesimize de gecmis olsun diyorum.
Serdar Sualp

Postby THY133 » 20 May 2003, 14:25

Eminim çok eğlenceli geçmiştir.
Kişisel bir hesaplama hatasından aranızda bulunamaktan çok üzgünüm.
Ayrıyetten resimleri görünce sizlerle olmuş kadar olduk zati.
Ama pastayı görüncede cnm çekti hemen bi pasteneye gidip pasta yemeği planlıyorum.

Can Polat'a da buradan geçmiş olsun dileklerimi sunaraktan yazımı bitiriyorum.

P.S
Pasta resmini çok beğendim kim seçmişse çok zevkliymiş tebrik ediyorum. :D

Saygılar ;

TK133 - TRVACC
Deniz İrez
Istikbal Göklerdedir ...!
M.K Atatürk
THY133
VIP Member

Name: Deniz İrez
PID: 133

Postby Pathfinder » 20 May 2003, 14:28

Aranızda bulunamadıgım icin gercekten uzgunum. Bu bulusmanın camiadaki dostlukları pekistirecegi ve sanal havacılıga yansıyacak olumlu katkılarını dusunerek teselli buluyorum.

Organizasyona onayak olan ve gerceklesmesine katkıda bulunan arkadaslar basta olmak uzere herkese selam, sevgi ve saygılar.

Selçuk Toramanoğlu
TK 13
Pathfinder
Average User

Name: Selçuk
PID: 13

Postby tsevim » 20 May 2003, 14:47

Sanal havacılık camiasının değerli üyeleri,
Çoktandır özlediğimiz buluşmamız, Sayın Erol Haciroğlu'nun girişimi, Eşi ile birlikte yapmış oldukları evsahipliği neticesinde gerçekleşmiş olup, bu buluşmada havacılığa gönül vermiş kişileri tanımaktan ve sohbetlerine katılmaktan büyük bir onur ve mutluluk duydum. Benim için hayatımın önemli günlerinden birisi olmasına olanak saylayan Sayın Erol Haciroğlu ve Eşine, harika yemek organizasyonu hazırlayan Sayın Alp Akbostancı'ya, mükemmel pasta ile toplantıya renk ve lezzet katan Trvacc yönetimine ve bu toplantıya katılan tüm değerli dostlarıma teşekkür ederim.

Taner Sevim
tsevim
Junior Member

Name: Taner Sevim
PID: 182

Postby sabih » 20 May 2003, 15:26

Cok guzel bir zaman gecirerek, sanal olarak tanidiğimiz arkadaslarimizla fiilen tanisma imkani yaratan bu güzel toplantiyi tertip eden Sn.Erol Haciroglu ve degerli esi basta olmak uzere, Sn. Alp Akbostanci, Sn.Ergenekon Kucuk ile FLYTHY yönetimine ve muhtesem pastasiyla toplantiya renk katan TRVACC ve tüm katilimcilara tesekkurler.

(PS. Sn.Can Polat'a da gecmis olsun dileklerimle)

Selam ve saygılar

Sabih Gultekin
TK052
sabih
Rookie

Postby THY177 » 20 May 2003, 17:38

Sevgili Arkadaşlar;

Bu işe girdim gireli çevremdeki insanlara bu güzel ummanın ve kimsenin anlayamadığı bu muhabbetin tarifini yapmaya çalışırken "Uçmak sevgi işi ,bir özlem ,tutku... buradaki kişiler ise da %99 .9 'u erkek ama (nafile ne gelir elden!) internet aşıkları.. " tabirini kullanırdım .

Uzun lafın kısası ismini duyduğumuz herkesin dünya telaşından sıyırılıp bilgisayarının başına geçtiğinde birbirine selamı eksik etmediği insanların,gerçekte ne çok şey paylaştığını ,tartışmaların kavgaların ne kadar önemsiz olduğunu ve önceden birbirimizi tanımasakda bu dostlukların hiç bitmeyeceğini el ele sıkışırken ,sarılırken daha iyi anladım..

Farkında olmadan adı sanal ama yapılan iş ve kişileri gerçek olan bir cemiyet olmuşsuz da farkında değiliz...!!!

Bu vesile ile herkese başta Sevgili Erol ve değerli eşine,Sevgili Alp'e teşekkür ediyor , bu birlikteliğimizin sürekliliğini sağlamak için devam diyorum ....!!!!

Herkese sevgi ve saygılar....

TK 177 Ergenekon Kucuk
THY177
VIP Member

Name: Ergenekon Kucuk
PID: 177

Postby THY200 » 20 May 2003, 22:46

Sevgili arkadaşlar

öncelikle böyle bir buluşma için evini açan Sevgili Erol Kaptanıma ve değerli eşine teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

18 mayıs gerçekten unutulmayacak kadar güzeldi böyle bir topluğuğun üyesi olmaktan gurur duyuyorum hepiniz çok iysiniz ve Selçuk kaptanımın dediği gibi iyi ki varsınız.

Saygılarımla

NOT:Alp kaptanım seni unutmadım yemek organizasyonu muhteşemdifakat bir rivayet var ucuz olsun diye mezeleri evde yapmışsın ellerine sağlık :D
THY200
VIP Member

Name: Hayri KARABILGIN
City: İzmir
PID: 200
Vatsim ID: 838010

Postby remzi » 20 May 2003, 22:58

Sevgili dostlar,
Pazar günkü muhteşem buluşmada, ancak bayramlarda rastlanan bir sevinç hakimdi. Organizasyonun mükemmeliği ise anlatmakla bitmez.
Bu oluşumda emeği geçen herkese, başta ev sahibi Erol Haçıroğluna, Alp Abostancı ile FLYTHY TRvacc, camiasına, Yurdun çeşitli yerlerinden katılan misafirlere ve Erol beyin hoş sohbet havacılık meraklısı komşularına da çok teşekkürler.
Bu tür güzel buluşmaların devamı dileği ile.
Remzi Öztürk
tk47
remzi
Junior Member

Postby lishakoglu » 20 May 2003, 23:11

Sevgili arkadaşlar
Başta ev sahibi sevgili Erol'a daha sonra emeği geçen tüm arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum 2 saat geç katılmama rağmen tadı damağımda kaldı.

Levent İshakoğlu
TK031
lishakoglu
Junior Member

Postby Kemal Baki » 20 May 2003, 23:30

Sevgili Erol
Basta Esin ve sen olmak kaydiyla bu guzel organizasonun hazirlanmasinda emegi gecen herkese tesekkurlerimi sunuyorum.
Can Polat kardesimede gecmis olsunlarimi iletiyorum.
Bu guzel bulusmanin camia icerisindeki birlik ve beraberligi daha üst seviyelere cikardigi ve hepimizi daha bir motive ettigi inancindayim.

Sevgi ve Saygilarimla
Kemal Baki
Kemal Baki
Newbie

Postby erol » 21 May 2003, 01:08

Çok sevgili dostlarım

Öncelikle yazdıklarınızdan büyük bir onur ve sevinç duyduğumu belirtmek istiyorum,çok sağolun.

Pazar akşamı son misafiri (Cem hoca) yolcu ettikten ve heyecandan toplantıdan hiçbirşey anlayamamış biri olarak, acaba bir eksik varmıydı,herşey yolunda gittimi düşünceleriyle kendimi koltuğa attıktan sonra bir de hanımdan insanlara yeterince ilgi göstermediğim ve birbirini tanımayan kişilerin daha rahat iletişim kurmaları için yeterince gayret göstermediğim gerekçesiyle yüklü bir fırça yiyince (light[;)]) içimi iyice kuşku kapladı.

Fakat mesajlarınızı okudukça bu kuşku tamamen silindi ve şu an fazlasıyle mutluyum diyebilirim.Tekrar tekrar sağolun.Tabii İstanbul için çok doğal olan ve Can Polat kaptanın aramıza katılmasına engel olan o aksilik olmasaydı çok daha iyi olacaktı.

Toplantıya gelince Enfes görüntü ve lezzetteki pasta için başta Sn Serdar hocaya ve tüm TRVACC mensuplarına kucak dolusu teşekkürler.Bu özel güne varlıkları ile ve sürprizleriyle ayrı bir güzellik kattılar.

Sevgili dostlarım bu toplantı için herkes önce kendine teşekkür etmeli.Çünkü sizler emek verip buralara gelmeseydiniz bu olay gerçekleşmezdi.Örneğin binlerce km öteden İsviçreden gelen sevgili Okan Saçlı benden çok daha fazla emek sarfetti.Biz bu olayı hep birlikte başardık.Hep söylediğim ve savunduğum gibi biz bir takımız ve pazar günüde sanırım takım ruhunun tüm özelliklerini sahaya yansıttık.

Bu güzel günü gerçekleştirdiğiniz ve bana yaşattığınız için asıl ben hepinize çok teşekkür ediyorum.

?imdiiiii diyorumki hazır birbirimize ısınmışken,havalar kıvamını bulmuşken,gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşlar varken,bahçedeki ağaçlar meyve vermeye başlamışken,yemek bedavayken,yani ne bileyim anlarsınız ya bellimi olur.Nezamanmı?Walla onada siz karar verin.

Sevgi ve Saygılar
Erol Haçıroğlu TK547
erol
Rookie

Postby Levent YILMAZ » 21 May 2003, 11:43

Değerli Kaptanlar..
Yazdıklarınızı büyük bir keyifle okuyup,bu güzel buluşmaya katılamamanın üzüntüsünü yaşadım.Sizin gibi değerli dostlarla tanışma fırastı doğmuşken,işim nedeniyle gelemediğim için gerçekten çok üzüldüm..Ama Sayın Cem Hocamı o saate telefonla arayıp hepinize selam yolladım.Umarım bir sonraki buluşmada aranıza katılma zevkini yaşarım.
Ayrıca bu güzel buluşmanın ev sahipliğini yapan Sayın Erol Haçıroğlu'nu bu organizasyondan dolayı kutlarım.
Tüm FLYTHY ailesine en içten sevgilerimle....
Levent YILMAZ (Marmaris)

Mavi Göklerde Buluşmak Üzere.....
Levent YILMAZ
Junior Member

Postby THY286 » 21 May 2003, 14:57

erol hocam,
size ve emeği gecen herkese bu güzel organizasyon için teşekkür ederim.
TK286 tuncay altun
THY286
Average User

Name: Tuncay ALTUN
City: Istanbul
PID: 286
Vatsim ID: 840174

Postby THY072 » 22 May 2003, 00:27

Sevgili Arkadaşlar,
Pazar günü yapılan toplantıya bir trafik kazası sonucu saat 18:00 den sonra katılabildim. Malesef bu güzel organizasyonu büyük miktarda kaçırmış oldum. :((...ama Pastaya yetiştim Serdar hocam gerçekten güzeldi. Erol, sana ve eşine ve bu güzel organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkürler.......

İçten geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler.

Yardımları için Ergenekon ve Bülente teşekkürler.
THY072
Junior Member

Previous

Return to Activities, Meeting, Contest