İstanbuluşma- bu hafta sonu nasil olur?

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

Postby THY034 » 24 Jan 2003, 22:02

Selam Kaptanlar ,

Gurhan kaptanim , local 20:00 booking super . VFR to Beyoglu Ocakbasi via Istiklal1A arr. approved :)) Hadi kaptanlar , Cumartesi aksami tembellik yapmak yerine katilin , guzel yemekler esliginde keyifli sohbetler olsun . Anadolu / Avrupa sizlanmasini birakalim lutfen , Taksim Istanbulun merkezi , Anadolu yakasindan gelecek arkadaslar: alti ustu bir dolmus . Gelin , gelin de Berhan kaptani utandirin :D

Sevgiler , saygilar ,
Arin Alagun
TK034.

PS: Gunduz online olma firsatim olamayabilir , eger bir degisiklik olursa call me on 0535 206 72 20 .
THY034
Newbie

Postby THY133 » 25 Jan 2003, 01:29

Ah be bi ocakbaşı da iyi giderdi hani. [:p]
Ya bence buluşma yerimizi AYT olarak belirleyelim.Ordan topluca bi ucak kiralayın gelin bu diyarlara istanbulda tenha biryer bulmak zor buyrun...
Burda da o aziz kebaplardan tadabileceğinizi garanti ederim.
P.S Aslında Subat başı gibi olsa IST'e gelcem siz dayanamazsınız kebaplara beni beklemezseiniz (özellikle Selçuk) :D

Neyse size afyet olsun .. [V]

TK 133
Deniz İrez
Istikbal Göklerdedir ...!
M.K Atatürk
THY133
VIP Member

Name: Deniz İrez
PID: 133

Postby THY157 » 25 Jan 2003, 14:07

Deniz bu toplantıdan sonra 1 Mart tarihli rezervasyon yaptırıldı kebap için [8D] O zamana kendini ayarlayıp atla gel İstanbul'a, Antalya toplantısı için yaz aylarının daha uygun olacağını düşünüyorum :D Hem sevgili Okan'da geliyor, geleneksel Okan toplantılarına sende katılmış olursun böylece [:p]

Selçuk Poyraz
TK157
THY157
VIP Member

Name: Selçuk POYRAZ
PID: 157

Postby THY133 » 25 Jan 2003, 16:33

:D Güzel o zaman yazın size bi kıyak yaparım burda. Rus bacılarımız buralarda pilot pilot diye yanıp tutuşuyorlar. (sözüm evli olanlara değil.[;)]). 1 Mart 'da okuldan izin alırsam gelirim anca. Ama senin de elin kolun bağlı değil ya , sen atla gel. Burda dehşet bi ocakbaşı kesfettim neredeyse 1 sene oldu üye olalı :).Yazın eritmeyi düşünüyorum bu kepabları. Birlikte denizucagı ile turlarız AYT da...

P.S Bu akşam Kiev'e uçcam katılmak isteyenler varsa beklerim ...
Booking istemez [8D]

TK 133
Deniz İrez
M.K Atatürk
THY133
VIP Member

Postby cerguvenli » 26 Jan 2003, 16:02

Sevgili Kaptanlar,

Dün akşamki ocakbaşı toplantımıza katılan tüm kaptanlarımıza teşekkür ederim.:) Ayrıca patronumuz Bülent Akbay'ın katılması da keyfimizi daha çok arttırdı.

Evet artık sayenizde hep aynı kişilerin üstüne çıktık ve ocakbaşına sığamadık.:D Sevgili Burak Dağdeviren ve Eşinin de yersizlikten dolayı, merhaba deyip çabuk ayrılmalarına da ayrıca çok üzüldük.[:(]

Toplantımıza Katılan Kaptanlarımız: Serdar, Bozhan, Selçuk, Remzi, H.Tahsin, Arın, Erol, Gürhan, Bülent, Burak ve Eşi, Ergenekon Eşi ve minik havacımıza tekrar teşekkürler.

Sevgilerimle,
TK030 Cem Ergüvenli
cerguvenli
Newbie

Postby THY133 » 26 Jan 2003, 17:25

quote:
Originally posted by cerguvenli

Sevgili Kaptanlar,

Dün akşamki ocakbaşı toplantımıza katılan tüm kaptanlarımıza teşekkür ederim.:) Ayrıca patronumuz Bülent Akbay'ın katılması da keyfimizi daha çok arttırdı.

Evet artık sayenizde hep aynı kişilerin üstüne çıktık ve ocakbaşına sığamadık.:D Sevgili Burak Dağdeviren ve Eşinin de yersizlikten dolayı, merhaba deyip çabuk ayrılmalarına da ayrıca çok üzüldük.[:(]

Toplantımıza Katılan Kaptanlarımız: Serdar, Bozhan, Selçuk, Remzi, H.Tahsin, Arın, Erol, Gürhan, Bülent, Burak ve Eşi, Ergenekon Eşi ve minik havacımıza tekrar teşekkürler.

Sevgilerimle,
TK030 Cem Ergüvenli

Tebrik ederim çok duygulandım ... [:(] [:p]

TK 133
Deniz İrez
M.K Atatürk
THY133
VIP Member

Postby THY157 » 27 Jan 2003, 01:17

Cumartesi akşam ki buluşmada olabildiğim için çok mutlu oldum, herkese teşekkürler ediyorum. Gerçekten çok keyifli ve zevkli bir akşam geçirdiğimize inanıyorum. Burak hocam ve değerli eşinin kısa süre bizimle kalıp yer ayarlayamamamız yüzünden ayrılmalarına da gerçekten çok üzüldüm. Umarım bir daha ki buluşmamızda daha geniş bir katılım ve daha geniş bir masamız olur :)

Ne zaman bir daha buluşursunuz bilemem ama ben 1 Mart'ta Okan gelene kadar sizinle olamayacağım. Yine de aklım hep sizde olacak. :o)

Sevgi ve saygılarımla...

Selçuk Poyraz
TK157
THY157
VIP Member

Name: Selçuk POYRAZ
PID: 157

Previous

Return to Activities, Meeting, Contest