ACELE SATILIK SAITEK RADIO PANEL

Here you can buy and sell items in your hand, computers, cars ...

ACELE SATILIK SAITEK RADIO PANEL

Postby Apollo » 19 Mar 2011, 07:57

Arkadaşlar merhaba

Elimde mevcut ve çok az kullanılmış (toplasanız 30 uçuş) SAITEK RADIO PANEL i satıyorum.

Cihaz sorunsuz ve çok temizdir. Tüm bağlantı aparatları CD si ve FS ara bağlantı programı verilecektir.

Bu cihazla NAV1 NAV 2 COM1 COM 2 aktif ve standby frekanslarını rahatlıkla kullanabilir birbiri asarında sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. ADF ve DME ve TRANSPONDER kullanabilirsiniz.

Bu panel ile FS de Radio PAneli açmanıza gerek kalmaz ön panelindeki LED göstergeleri ile pc monitöründe minik rakamlarla frekans tutturmaya çalışmazsınız.

Bu cihaz aynı zamanda SAITEK Yoke üst kısmına da monte edilebilmektedir.

Fiyat 190TL dir. Boşuna ebay den amazon vs kargolarla uğraşmayın düşünenler kaçırmasın.

HEmen kargolanacaktır.

Alana şimdiden hayırlı olsun.

İrtibat buradan PM veya email ile ile kurabilirsiniz.

Image

Image

Image

Get closer to reality with the Saitek Pro Flight Radio Panel, enhance your simulation experience in Microsoft's Flight Simulation X

LED displays work fully in real time with Flight Simulator X, removing the need to use fiddly on screen controls

Mounts onto the Pro Flight Yoke System (sold separately) or into your own home cockpit setup

Connectivity: USB 2.0
Windows 7, Windows XP, XP64
and Windows Vista (all versions)
Buy now from our GameShark StoreBuy now from our GameShark Store
PRODUCT FEATURES

A set of switches and LED displays for use in controlling various aspects of flight simulation

* COM1 / COM2 / NAV1 / NAV2 function
* DME / ADF / XPDR functions

Works with Microsoft Flight Simulator X

Standby switch - set your standby frequencies and then set to active at the touch of a button

Twin concentric adjustment dials adjust frequency units incrementally for quicker selection of your required frequency

Multiple Radio Panels will allow simultaneous display of the various radio stack functions
Saygılarımla
Turkish vACC Enroute Controller (C1)
Whatever the weather,WE MUST MOVE TOGETHER
Apollo
Legend

Name: Erdal ELMACI
City: Ankara
PID: 3195
Vatsim ID: 1059183

Re: ACELE SATILIK SAITEK RADIO PANEL

Postby IbrahimHCaglayan » 19 Mar 2011, 19:53

Bu benim foruma ilk yazışım ama maalesef ciğerim yanarak yazıyorum; çünkü, birkaç gün önce bu ürünü elbette daha yüksek fiyatla aldım. Bu da kabul ama bir türlü çalıştıramadım. Bu da beni iyice kızdırmış durumda.
IbrahimHCaglayan
Newbie

Name: IBRAHIM H CAGLAYAN
PID: 4861

Postby Apollo » 19 Mar 2011, 21:11

İbrahim Kaptanım merhaba hoşgeldiniz. Aslında 10 gündür yazacağım fırsatım olmadı bu da size ve bana zarar olmuş :)

Benim cihaz sıfır ayarındaydı masaya monte ettiğimden çizik dahi yoktu üstünde...

Çalıştırma sorununuz için önce cd sinden kurdunuz ve usb den bağladınız ise bir de küçük programı var. FS2004 çalışınca onu çalıştırırsanız iletişime geçer ve güzel güzel uçarsınız 8)
Saygılarımla
Turkish vACC Enroute Controller (C1)
Whatever the weather,WE MUST MOVE TOGETHER
Apollo
Legend

Name: Erdal ELMACI
City: Ankara
PID: 3195
Vatsim ID: 1059183

Postby IbrahimHCaglayan » 07 Apr 2011, 19:59

Erdal kaptan, cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir küçük programdan bahsediyorsunuz. O program nerededir acaba? Ben CD'de öyle bir program görmedim.

İyi uçuşlar
İbrahim

Not: İlk sınavı geçerek student pilot oldum. Artık uçmak istiyorum ama bir türlü olmadı.
IbrahimHCaglayan
Newbie

Name: IBRAHIM H CAGLAYAN
PID: 4861

Postby tsevim » 08 Apr 2011, 08:15

IbrahimHCaglayan wrote:Erdal kaptan, cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir küçük programdan bahsediyorsunuz. O program nerededir acaba? Ben CD'de öyle bir program görmedim.

İyi uçuşlar
İbrahim

Not: İlk sınavı geçerek student pilot oldum. Artık uçmak istiyorum ama bir türlü olmadı.

Hocam aşağıdaki adresten driver'ı tekrar indirin içinden çıkacaktır.
http://www.saitek.com/uk/down/drivers.php
Taner Sevim
www.ekokpit.com
tsevim
Junior Member

Name: Taner Sevim
PID: 182

Postby tsevim » 08 Apr 2011, 08:15

IbrahimHCaglayan wrote:Erdal kaptan, cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir küçük programdan bahsediyorsunuz. O program nerededir acaba? Ben CD'de öyle bir program görmedim.

İyi uçuşlar
İbrahim

Hocam aşağıdaki adresten driver'ı tekrar indirin içinden çıkacaktır.
http://www.saitek.com/uk/down/drivers.php
Taner Sevim
www.ekokpit.com
tsevim
Junior Member

Name: Taner Sevim
PID: 182

Return to Bargain Second Hand or Brand New Items