fs 2002 de sb 2.3 nasıl calısır.

Help Center For New Turkish Virtual Pilots. Questions about connection, online flying, and training.

fs 2002 de sb 2.3 nasıl calısır.

Postby maktas » 08 Apr 2002, 03:37

selam bugun nihayet ilk online ucusumu yaptım yardım cı olan arkadasıma tesekkur ediyorum.
fs2002 ve sb 2.3 kullanıyorum. ancak birkac yerde sb yi hıc fsden cıkmadan gore biliyorlardı. bunu nasıl yapabiliri su anda sadece alt tab ile ulasabilioyrum buda pek pratik de?il. birde online uctuk ama atc falan yoktu. atc oldu?uda haberleşme yine chat penceresindenmi olacak yardımcı olursanız sevinirim.
maktas
Newbie

Postby THY7 » 08 Apr 2002, 12:41

www.avsim.com'da HOSTSB diye bir dosya aratmalısınız,bu dosya 13 KB'lık ufacık bir dosya,bu dosyayı download ettikten sonra FS2002 klasörü içindeki MODULES klasörüne zipli dosyanızı açıyorsunuz,Daha sonra bir restart atıp makinanıza,FS2002 yi başlatıyorsunuz,Fs2002 penceresinde üstte menüler vardır bu menülerde En sağda HOSTSB diye bir alt başlık göreceksiniz onu bir kere tıklayınca boş gri bir pencere açılır ve üzerinde HostSB diye yazar,Daha sonra SQWK BOX MAİN PROGRAM'ı bilgisayarınızın START sekmesinden çalıştırıyorsunuz,gerisi online prosedür ile aynıdır,iyi uçuşlar...

Berhan Dönmez
V.Captain and ATC
TRVACC11-FLYTHY~7~
THY7
Officer

Name: Berhan DONMEZ
City: Istanbul
PID: 7
Vatsim ID: 813296

Return to Training Lounge