LevelD 767 cold&dark panel dosyası ...

Questions, comments; documents about Boeing related products (PMDG and others) ...

LevelD 767 cold&dark panel dosyası ...

Postby THY1125 » 16 Oct 2008, 19:42

Söz konusu dosya,leveld ye panel import dosyasıdır.Bu dosyayı default olarak gösterdiğinizde,leveld benim hazırlamış olduğum cold and dark şeklinde gelecektir.Bu dosyada Mic Selector kısmında PA seçili olduğu için otomatik olarak kaptan anonslarını her uçuşta duyacaksınız.

Dosya :

http://rapidshare.com/files/154559968/F ... _Files.zip

Nasıl yükleyeceksiniz ?
1) Zip den çıkan 3 dosyayı My Documents/Flight Simulator Files klasörü altına yerleştirin.
2) FS i çalıştırın,LevelD yi açın,yukarıdan LevelD menüsünden Panel>Define Default Panel Settings e basın.
3) Açılan menüde en altta listede lds cold and dark diye göreceksiniz.Bunu seçin,sonra alttan "select as default" ve OK e basın.
4) FS i kapatıp tekrar açın.Artık leveld cold and dark panel olarak çalışacak her zaman.

Afiyetler olsun :)

edit : Dosya benim tarafımdan hazırlanmış olup,gerçeğe uygun olarak cold&dark hale getirilmiştir,fakat üzerinde değişiklikler yapılabilir.Atıyorum default olarak VOR değil de ADF görmek isteyebilirsiniz.Ya da bunun gibi küçük değişiklikler yapmak isterseniz yapmanız gereken,değişiklikleri yaptıktan sonra FS menüsünden save flight diyerek "lds cold and dark" dosyasını overwrite edin (ya da istediğiniz yeni bir dosya adını da verebilirsiniz,fakat yukarıda anlattığım leveld menüsünden onu seçmeyi unutmayın),dosyayı hazırladıktan sonra yukarıdaki işlemleri tekrarlayın.Ben bu kurulumu senelerdir kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım,avsimde Michael Swannick tarafından hazırlanan checklisti bu panel ile çok rahat takip edebilirsiniz.O checkliste de şuradan ulaşabilirsiniz :

http://library.avsim.net/esearch.php?DLID=113891

------------------------
Buğra Oğuzülgen - FlyTHY Boeing Fleet Chief & Check Captain - PID 1125
EX-VirtualPlanePictures.net Administrator
ImageImage
THY1125
Senior Member

Name: Buğra Oğuzülgen
PID: 1125

Return to Boeing Fleet