pmgd öğreniyorum

Questions, comments; documents about Boeing related products (PMDG and others) ...

pmgd öğreniyorum

Postby jesabel » 05 Dec 2005, 10:43

Öncelikle herkese selam

bir önceki topi?im kitlenmiş ki buna çok üzüldüm. Burda tek amacım birşeyleri ö?renebilmek. Bozhan Bey beni ya yanlış anladı ya da başka birşeye olan gerginli?inin acısını benden çıkardı. En son cümlesi beni çok üzdü bu kadar saçmalık yeter demiş.

Bilmiyorum ne kadar inandırıcı olacak ama tüm haftasonumu manuelleri okuyarak geçirdim. Kız arkadaşım ben terkedecekti nerdeyse. Elimde sözlük ile manuelleri çevirdim. Anlamaya çalıştım herbir ayrıntıyı. Birşeyleri anlıyorum ama parçaları birleştiremiyorum. Armut piş a?zıma düş die hiç bir zman hayatta böyle bir felsefem olmadı. Tek istedi?im ö?renebilmek. Buna neden bu kadar tepki gösterildi anlamış de?ilim. Yine de verdi?im rahatsızlıkdan dolayı uçmaya gönül vermiş tüm arkadaşlarımdan özür dilerim.

Murat Kaya
izmir
jesabel
Newbie

Postby bora737 » 06 Dec 2005, 08:45

Sayin Murat Kaya ben Izmirliyim ama malesef pastalardan yiyemeyecegim cunku Avustralyada yasiyorum neyse konumuza donelim daha once birkac mail attim ama almadiniz galiba soyle demistim kisaca olarak benim email adresimi messenger a kaydedin ben online olunca saat ve durumlar el verdigi sekilde beraber meessenger dan konusarak ucus yapabiliriz isterseniz :) bsirtalan@hotmail.com veya sizinkini bana bildirin ben ilave ediyim maksat bir pilot daha aramiza katilsin kazasiz belasiz ucuslarini yapsin
THY 1304 Bora Sirtalan
bora737
Rookie

Postby jesabel » 06 Dec 2005, 10:44

Sevgili Bora Kaptan

İnanın çok mutlu oldum. Bu teklifiniz beni çok mutlu etti.Dün gece sevgili Yiğit Top ve Serkan Unlu sayesinde motorun çalışma prensibini ve taxi aşamasına kadar olan kısmı mantığıyla beraber anladım. Artık motorumu çakıştırmayı biliyorum. Birşeyler öğrenmek adına bu arkadaşları hiç rahat bırakmıyorum. Sevgili Bora Kaptan msn adresim muratka35@hotmail.com inan çok mutlu oldum yardım etmek istemene. Sen yine de bana Avustralya adresini ver ilk oraya uçuşumda annemin kurabiyelerinden getireyim sana.

Murat Kaya
izmir
jesabel
Newbie

Postby ntuncel » 06 Dec 2005, 19:57

Murat Beycim Merhaba,

Eger online karsilasirsak bende seve seve yardimci olurum aklimin erdigi kadariyla. Calismaya devam...

Sevgiler

Nuri Tuncel
TK1416
ntuncel
Junior Member

Return to Boeing Fleet